Fundacja BT

Emkon 2077

fwvbgfsdvby

Rejestracja na wydarzenie
Zgłoś się na helpera/wolontariusza
Zgłoszenie stoiska
Zgłoś atrakcję (panel/prelekcja/konkurs/itd)

Zgłoszenie atrakcji

Za pomocą poniższego formularza możesz zgłosić atrakcję (prelekcję, panel dyskusyjny, warsztat itp.). Oprócz informacji takich jak tytuł, opis, czas trwania itd. prosimy również o podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej aby umożliwić komunikację.


Podaj informacje na temat atrakcji i czas jej trwania. Wskaż także twórców programu, w jaki sposób chcą (lub chce) być zaprezentowani (być zaprezentowany) w materiałach konwentowych.


Wskaż typ wydarzenia (prelekcja, konkurs, blok programowy lub inne), a także określ, czy do przeprowadzenia atrakcji potrzebujesz dodatkowych rzeczy (projektora, laptopa itp.).


Jeżeli chcesz przekazać nam inne informacje, prosimy o wykorzystanie poniższego pola tekstowego.


Przechodząc dalej potwierdzasz akceptację regulaminu Systemu Rejestracji oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana aby kontynuować. Informujemy, że twoje dane będa przetwarzane przez naszą organizację wyłącznie do celów rejestracji na wydarzenie, rezerwacji wejściówki, akredytacji na wydarzeniu i realizacji obowiązków wynikających z prawa.